HAKKIMIZDA

1998 yılından beri sektörün içinde olan, ve turizm sektörünün hemen hemen her kademesinde çalışarak yetişen şirket sahiplerimiz, kendi acentaları ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten büyük onur duymaktadır.

CCZ Turizm (TÜRSAB) Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinin 9886 nolu üyesi olup Seyahat Acentalığı hizmetlerini yasal olarak Turizm Bakanlığınca düzenlenen “A Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesi” ile yapmaktadır.

CCZ Turizm için kısaca ‘‘ Konusunda uzmanlaşmış bir seyahat acentası’’ diyebiliriz.

 

  • İşimizi severek yapıyoruz ; Herkes şunu biliyordurki, işini severek yaparsan kendinizi daha iyi geliştirebilir ve daha başarılı olabilirsiniz.

 

 

  • Bahane değil, çözüm üretiyoruz; Yapmış olduğumuz işin zorluklarının gayet iyi biliyoruz. Onlarca farklı misafirimize hizmet ederken bir takım problemler ile karşılaştığımızda, bahaneler değil, o anki problemi nasıl çözeceğimize dair, çözümler üretiyoruz.

 

İster bir kişi olun, isterseniz grup. Acentamız , yurt içi ve yurtdışı gezilerinizde çok işlevli bir hizmet paketini beğeninize sunuyor. Bu işlevler arasında size düşen, yalnızca gideceğiniz yeri seçmek ve özel eşyalarınızı toplamak.